Tato nemovitost není dostupná

Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m², ulice Štěpánská, Nové Město, balkon

Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 195m2, ulice Štěpánská, Nové Město, balkon

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 195m² s balkonem se nachází v prvním patře cihlové budovy s výtahem v ulici Štěpánská, Praha 2, Nové Město. Je zde částečně vedení PC, internet UPC nebo O2. Jsou zde tři toalety, které patří pouze k tomuto prostoru a kuchyňka. Topení plynové. Na podlahách jsou parkety, koberce. Prostory prošly kompletní rekonstrukcí. Parkování na ulici jen s kartou rezidenta – modrá zóna. Ve vnitro bloku je pěkně udržovaná zahrada, která je k dispozici. Výborná lokalita – jen 3 minuty na metro „C“ I.P.Pavlova nebo metro „A a C“ Muzeum a stanice tramvají. V okolí veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, divadla, galerie, školky, lékárna a další.

Vytápění

ústřední topení vlastní kotelna

Telekomunikace

telefon
50.078068
14.424889
Štěpánská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
300 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ 45Kč/m2 služby + energie dle spotřeby
ID nabídky2116
AdresaŠtěpánská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha240 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter