Tato nemovitost již byla prodána

Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE

Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE Prodej nádherně zrekonstruovaného bytu 3+1 Králův Dvůr REZERVACE

Prodej skvěle zrekonstruovaného bytu 3+1 v Králově Dvoře.Byt se nachází ve druhém patře ze čtyř a disponuje velikostí cca. 76 m2. Byt byl jinak předělán co se týče příček, ale dispozice 3+1(Kk) byly zachovány. Jsou zde nové plovoucí podlahy, potom koberce a dlažba. Okna jsou všude plastová od spol. Winko + v každém okně je zachytná síť proti hmyzu. Co se týče inženýrských sití(voda, el, plyn.) ty jsou všechny plně k dispozici. Vytápění je zde ustřední dálkové a v bytě navíc regulátor teploty, kterým se ovláda topení celého bytu. Je zde chytře vymyslena pracovna, která byla umístěna místo původní chodby s vestavěnými skříněmi. To zajisté hraje do noty těm, kteří při praci žádají dostatek klidu. K dispozici je i samozřejmě sk. koje a komora na chodbě. Celý dům dostal nové vchodové dveře plus okna na chodbách a na bokách bylo nově udělané zateplení. Dům má standartně výtah, který určitě mnoho lidí ocení. Vybavenost tohoto místa je opravdu skvělá vše nutné je v okolí několik set metru od domu. Popřípadě je možnost najezdu na dalnici D5 a dojetí do Prahy. Celý dojem z bytu je velmi uspokojivý, člověk nemá pocit, že je v panelovém domě, ale v rodinném domku. Pro více informací nas neváhejte kontaktovat.

Občanská vybavenost

dopravní spojení cca 3 Min chůze

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody obecní
49.949834
14.036620
Pod Hájem, Králův Dvůr, Czech Republic
Cena
2 100 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena vč.provize Rk)
ID nabídky21145
AdresaPod Hájem, Králův Dvůr
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha76 m²
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter