Tato nemovitost není dostupná

Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí

Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí Exklusivní příležitost, nadstandardně veliký byt 174 m2! v centru Prahy - Jungmanovo náměstí

Dovolujeme si Vám nabídnout velkometrážní byt v samém srdci Prahy, na Jungmannově náměstí s přímým výhledem na ulici 28. října, hned u Františkánské zahrady a kostela Panny Marie Sněžné. Výhodou bytu je fakt, že leží v centru peší zony a není tedy zatížen hlukem městské dopravy. Zároveň je přímo na metru Můstek, s výbornou dostupností k ostatním populárním místům centra: Uhelný trh, Staroměstské nám, Karlův Most, atd… Apartmán je v původním, ale udržovaném stavu. Vhodné pro sídlo firmy, nebo k pronájmu. V domě volná půda.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro A a B - Můstek, tram

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.083088
14.422335
Jungmannovo nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
16 050 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize RK, právních služeb, advokátní úschovy
ID nabídky21144
AdresaJungmannovo nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha172 m²
Garážano (Možno pronajmout garážové stání, 5 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Veronika Žabová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter