Tato nemovitost není dostupná

Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů

Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů Prodej prostorného RD v krásné přírodě Brdských lesů

Prostorný RD ležicí v obci Jivina u Hořovic v krásné přírodě Brdských lesů je novostavbou před dokončením (Porotherm). Zastavěná plocha je cca 200m², užitná plocha činí 400m². Na pozemku o rozměrech 6858m² se dále nachází 3 hospodářská stavení k dalšímu využití. K nemovitosti je možné přikoupit vedlejší pozemek a dále je možné objekt využít k podnikatelským účelům. Dům má 3 místnosti s kuchyňským koutem ovšem dispozičně řešen jako 7 kk i víc. V domě je zavedena el. 220/380V, obecní vodovod a k dispozici je též studna. Kanalizace není, na čističku vše připraveno. Vytápění je ústřední (radiátory), v koupelně a kuchyni navíc podlahové. Kotel není. Je zde také možnost vybudování krbu. Silueta Brdských lesů dodává této lokalitě vyjímečný ráz. Vzdálenost od Prahy je cca 45Km po D5. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí (Komárov 2Km, Hořovice 7Km). K dokončení podle představ jsou nutné investice.

Občanská vybavenost

dopravní spojení vlak, bus, auto

Kanalizace

jiný typ kanalizace příprava na čističku

Voda

jiný zdroj vody vodovodní řad
49.800000
13.833333
Jivina, Jivina (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
9 300 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena k jednání.
ID nabídky21037
AdresaJivina, Jivina (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavve výstavbě
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku6 858 m²
Terasane
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter