Tato nemovitost není dostupná

Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč

Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč Praha luxusní mezonetový byt k pronájmu 5+1 s krásným výhledem a terasou, Bubeneč

Luxusní mezonetový byt 5+1 se dvěma koupelnami v nichž jsou rohové vany, jednou sprchový kout a toaleta s bidetem. V druhém pate je terasa směřující do dvora, tudíž velice klidná. V čechny pokoje jsou oddělené. obývací je prosvětlena oknem směřujícím na Stromovku. V kuchyni je veškeré vybavení – lednice s mrazákem, myčka, plynová sporák. Dům je rohový a velice hezký. Doprava do centra je buďto z metra Hradčanská (cca 3 minuty pěšky) nebo z Dejvické (taktéž 3 minuty pěšky). Občanská vybavenost výborná.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.100978
14.404264
dr. Z. Wintra, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky21022
Adresadr. Z. Wintra, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha187 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter