Tato nemovitost není dostupná

Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov

Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov Krásný, historický RD po kompletní rekonstrukci v obci Křemže, Český Krumlov

Nabízíme zcela zrekonstruovaný domek na náměstí T.G. Masaryka, obec Křemže, okres Český Krumlov na úpatí hory Kleť Chráněná krajinná oblast Blanský les. Objekt je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci, ale i k firemním účelům. V okolí jsou cyklostezky, koupání. Vzdálenost do Českých Budějovic 16 km. Dobrá dostupnost, pravidelné autobusové spoje. V blízkosti dále lékař, obchod, pošta, restaurace atd. Obytná plocha 149 m2, zastavěná plocha je 80m². Objekt byl zařazen ministerstvem kultury ČR do fondu kulturních a stavebních památek. Byl postaven v poslední třetině 19. století. Dům má špaletová okna – 3 vrstvy skel, střecha je sedlová. K domu je vedena kanalizace, přípojka plynu, vodovod, elektropřípojka a má plynový kotel.

 1. Přízemí: schodiště, chodba, sklad kde je plynový kotel, místnost určená na relaxaci popř. fitness o rozměru 13,8 m2 dále pak samostatné WC

  2. první patro: chodba, WC, koupelna s keramickou podlahou, kuchyň, obývací pokoj 24,3 m2

 2. druhé patro: chodba, koupelna se sprchovým koutem + WC, ložnice 14 m2 a obývací pokoj 29m2

Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Pravidelné autobusové spoje, České Budějovice 16km

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Křemže, Křemže (Okres Český Krumlov), Czech Republic
Cena
4 490 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize RK, právních služeb, advokátní úschovy
ID nabídky20982
AdresaKřemže, Křemže (Okres Český Krumlov)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku100 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vančura

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter