Tato nemovitost již byla pronajata

Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice

Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice Praha zcela zařízený byt k pronájmu, 3+kk, velká terasa, parkovací stání, Vršovice

Vyjímečný byt v Praze 10 na Vršovicích. Apartmán se nachází ve třetím patře moderní budovy s výtahem, situován v klidné části Vršovic v těsné blízkosti rozlehlého parku, který pokud by Vás omrzelo pesezení na velkorysé terase (45 m2) můžete využít pro chvíle relaxace a odpočinku. Apartmán je díky své orientaci na jiho-západ velmi slunný. K dispozici je také parkovací stání za 4 000 Kč/měs. Samozřejmostí je i výborná občanská dostupnost i vybavenost (mhd o dva bloky dále) s velkou škálou restaurací i různých sportovních klubů ve svém okolí. Vhodné jako reprezentativní byt úspěšného manažera a nebo mladý dynamický pár.

Telekomunikace

telefon
50.070919
14.444973
Kozácká, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky (cca. 5000,- ) + parkování 4000
ID nabídky20981
AdresaKozácká, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha105,50 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter