Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek

Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek Praha, zařízený a stylový byt k pronájmu 2+1, Rašínovo nábřeží, terasa, historický nábytek

Zařízený byt 2+1 (81m²) je přímo na Rašínově nábřeží, v centru Prahy, v 1. patře historické budovy. K dispozici je prostorná (140m²) společná terasa a pevné připojení k internetu; není zde pračka ani lednice. Byt je vybaven starodávným nábytkem (musí se ponechat) a je zdoben překrásnými freskami. Koupelna a kuchyně jsou v horším stavu a není možné je jinak vybavit ani zrekonstruovat. Historická atmosféra bytu je jedinečná, stejně tak jako jeho umístění, stav bytu je před rekonstrukcí. Kvůli freskám a nábytku majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně rychlého spojení po celé Praze.

50.073983
14.413623
Rašínovo nábřeží, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4 000
ID nabídky20973
AdresaRašínovo nábřeží, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha81 m²
Terasaano
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter