Tato nemovitost není dostupná

Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem.

Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem. Zemědělská usedlost na prodej v krásné krajině mezi Žebrákem a Zbirohem.

V krásné krajině na okraji Křivoklátských lesů nabízíme zemědělskou usedlost s možností přikoupení 10ha pozemku ( 9 ha pole/louky 1ha lesa). Obytná budova je v dobrém stavu dispozice 4+1. Vnitřní prostory však vyžadují kompletní rekonstrukci. Střecha je i krov je v pořádku a půda dostatečně prostorná na půdní vestavbu. Na budovu navazují hospodářská stavení, chlévy a podsklepená stodola. Na protější straně dvorku je jsou již 2 garáže. Skupinu budov uzavírá další roubená stodola ta je však již v špatném stavu takže spíše na demolici. Pozemek na kterém stojí budovy má 1510m². Za stodolou je ještě velká zahrada 2478m². A dále za zahradou navazují polnosti a za nimi les. Konec zahrady skýtá krásný pohled směrem ke Zbirohu. Celková cena i s polnostmi je 3.300.000kč (k jednání). V obci je restaurace, obchod. Dobré spojení autobusem na Zbiroh a odtud vlakem na Plzeň a Prahu. Dálnice D5 je cca 10min autem. I turisticky a rekreačně je lokalita velmi zajímavá, blízkost hradu Točník, Zbiroh, okraj Křivoklátských lesů. Do konce roku 2010 bude v obci kanalizace a obecní vodovod.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, Auto

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Voda

jiný zdroj vody studna
Líšná, Líšná (Okres Rokycany), Czech Republic
Cena
2 600 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky20940
AdresaLíšná, Líšná (Okres Rokycany)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 988 m²
Garážano (2)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter