Tato nemovitost není dostupná

Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy

Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy Loutí, Rabyně prodej RD 3+1, rekreační oblast Slapy

Nabízíme k prodeji RD 3+1 ležící nedaleko obce Rabyně. Poblíž rekreační oblasti Slapy, která je samozřejmě vyhlášená. Dům je postavený z cihel a původně sloužil jako chata nyní, je ale možnost využívat jej po celý rok. Celková plocha pozemku je 1155 m2 z čehož užitná plocha domu je 374m². V domě se připravuje přestavba podkroví, kde je možné udělat až 3 další pokoje. Vytápění je zde el. kotlem nebo kamny na tuhá paliva, které jsou zakoupeny nejsou však zapojeny. Podlahy jsou dlažba a koberec, okna pak původní špaletová. Voda je braná ze studny a je jí vždy dostatek, odpady jsou řešeny septikem. Dům, je podsklepený z 1/3 a k dispozici je garaž pro jedno auto. V domě zůstáva kuch.linka + standartní spotřebiče, další věci jsou na dohodě. V zimních období můžou milovníci běžek využít tras, které vedou po celem okruhu Slapské přehrady. Dům je na velmi tichém místě a přitom nedaleko do vesnice a rekreační oblasti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Občanská vybavenost

dopravní spojení dostupna automobilem

Kanalizace

jiný typ kanalizace Septik

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody Studna
49.797677
14.456867
Loutí, Rabyně (Okres Benešov), Czech Republic
Cena
3 600 000 Kč
celková cena
Poplatky(+provize RK)
ID nabídky20832
AdresaLoutí, Rabyně (Okres Benešov)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha374 m²
Plocha pozemku350 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter