Tato nemovitost již byla pronajata

Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m²

Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2 Kubistická multifunkční vila k pronájmu, Praha, Vyšehrad, Rašínovo nábřeží, parkování, 440 m2

Nájemce neplatí provizi. Čtyřpodlažní dům je součástí Kubistického trojdomu pod Vyšehradem. Uspořádání umožňuje využití jako sídlo firmy. Dům je možné pronajmout jako celek nebo po jednotlivých podlažích. Jsou zde dvě oddělená schodiště. Suterén: Využití pro kanceláře nebo sklady. 4 místnosti + hala + sociální zázemí, výměra 100 m2. Jedna místnost slouží v současné době pro umístění výkonných serverů IT a je zde instalována klimatizace. Dům má ještě 2. podzemní podlaží kde je technické zázemí (kotelna) a společenská místnost s krbem a WC. Přízemí: 5 místností + hala + 3× WC, výměra 170 m2. Z haly, sloužící nyní jako recepce, přímý vstup přes terasu do zahrady. První patro: 6 místností + hala + 2× WC, výměra 170m². Kabelové připojení k internetu 100 Mb/s. Vnitřní kabelový rozvod počítačové sítě (intranet). 10 pevných telefonních linek s možností dalšího rozšíření. Vytápění a ohřev TUV centrální plynovou kotelnou. Parkování je před domem – rezidentní parkovací zóna pro držitele parkovacích karet Praha 2. Dvě parkovací místa jsou ve dvoře domu s uzamykatelnou bránou. V domě je též jedna prostorná garáž 4×8m. Dům se nachází na Rašínově nábřeží, bezprostředně pod Vyšehradem. Průčelí je orientováno s výhledem na Pražský hrad a Vltavu. Zahrada je odstíněna od Rašínova nábřeží domem a poskytuje dostatek klidu pro odpočinek a společenská setkání. Skvělé dopravní spojení.

Vytápění

ústřední topení plynový kotel

Telekomunikace

telefon
50.064781
14.415808
Rašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
130 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky20770
AdresaRašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha440 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter