Tato nemovitost není dostupná

Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m², parkování

Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, Holečkova ulice, 235 m2, parkování

Velmi pěkné nebytové prostory kolaudované jako obchodní a výstavní mají celkovou plochu 235 m2 a nacházejí se v přízemí a prvním patře cihlové budovy v ulici Holečkova. Je zde celkem 5 místností. Jako podlahová krytina je v místnostech dlažba a koberce. Plynové vytápění. K dispozici telefon a internet, dále kuchyňská linka (lednice a vařič), koupelna se sprchovým koutem, masážní vanou a bidetem. Prostory mají dva samostatné vchody (do přízemí a do 1. patra), uvnitř propojeno točitým schodištěm. Majitel si nepřeje hernu. Kauce je jeden měsíční nájem. K prostorám patří 5 parkovacích stání. Skvělá lokalita nedaleko Anděla, výborná dopravní dostupnost.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.073359
14.392396
Holečkova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
49 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky20754
AdresaHolečkova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater2
Užitná plocha235 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter