Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda

Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda Velmi pěkný pozemek, Plzeň, Pod Vinicemi, zavedená elektřina, kanalizace, voda

Pozemek s možností stavby do 100 m2 se nachází v klidné chatařské oblasti Plzeň – Vinice. Celková rozloha pozemku činí 1050 m2. Na pozemku je studna (užitková voda) a elektřina, kanalizace je na hranici. Pozemek je celý oplocen a zatravněn. Jsou zde vypěstované ovocné i okrasné stromky a skalka. Na pozemku jsou postavené tři menší chatičky na uskladnění a větší chatka s pergolou ke spaní. Pozemek se nachází v rovinaté nezátopové oblasti s výbornou dopravní dostupností do centra.

Inženýrské sítě

elektřina
49.757496
13.358840
Pod vinicemi, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 360 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky20654
AdresaPod vinicemi, Plzeň
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 050 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Martina Homolková Hanáková (pob. Plzeň)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter