Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa.

Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa. Praha, luxusní mezonet k pronájmu, Veleslavín, ulice Na okraji. Garáž, dvě koupelny, terasa.

Mezonetový byt až ohromujících rozměrů. Celková plocha bytu činí celých 145 metrů čtverečních. Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem. V horním patře pak dvě ložnice a terasa. Na obou patrech je k dispozici koupelna, jedna vybavená vanou, druhá sprchovým koutem. V obou koupelnách se nachází i WC. Byt poskytuje výhled do nádherného okolí plného zeleně, kde je možné pohodlně relaxovat i aktivně odpočívat. Lokalita poskytuje i velmi dobrou občanskou vybavenost a co nenaleznete zde je dostupné v okolí Vítězného Náměstí, popřípadě v okolí stanice metra Hradčanská. Obojí je vzdáleno pár minut jízdy tramvají. Spojení zajišťuje několik tramvajových a autobusových linek a to včetně nočních spojů.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.089740
14.341103
Na okraji, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+4000,- popl.
ID nabídky20582
AdresaNa okraji, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha145 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (stání)
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter