Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m²

Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2 Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, Vokovice, ulice K Červenému vrchu, garáž, lodžie, ostraha, 85m2

Krásný nezařízený byt 3+kk o velikosti 85 m2, který se nachází ve 4. patře novostavby s výtahem ve Vokovicích v ulici K Červenému vrchu. Pokoje jsou prostorné a světlé. Z obývacího pokoje a jedné z ložnic je vstup na zasklenou lodžii. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči. V koupelně je vana toaleta a pračka. Další toaleta zvlášť. K bytu patří sklep a přímo v bytě je komora. Garážové stání za poplatek. Byt se nachází ve střeženém komplexu s recepcí a uzavřeným parčíkem. Klidná lokalita s výbornou občanskou vybaveností- restaurace, obchody, zimní stadion Hvězda. Skvělé dopravní spojení do všech částí Prahy- stanice metra „A“ Nádraží Veleslavín pouze pár kroků od domu. Příjemnou procházku po okolí lze spojit s návštěvou zámků Jenerálka, Vojtěška, Veleslavínský zámek nebo koupaliště Džbán.

Vytápění

ústřední topení
50.097588
14.349258
K Červenému vr., Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000,- Kč + elektřina
ID nabídky20572
AdresaK Červenému vr., Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha85 m²
Lodžieano
Garážano (1.000,- Kč)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici od1. 7. 2018

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter