Tato nemovitost není dostupná

Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita

Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita Dolní Chabry, prodej novostavby se stávající zástavbě, 4+kk, sklep, garáž, krásná lokalita

Nabízíme k prodeji novostavbu domu, která byla postavena v místě stávající zástavby. Původní zůstal pouze sklep, kde je možné vybudovat vinný sklípek. Dům se nachází na Praze 8 – Dolní Chabry. Jedná se o velmi příjemnou lokalitu- opravenou, čistou a bezpečnou. V okolí domu se již nebude stavět. V blízkosti základní škola, potraviny, MHD. Dolní Chabry jsou velmi dobře dostupné – metro Kobylisy 2,5km, busem cesta trvá 6 minut. Z Kobylis na Muzeum jede metro 10minut.

Dům samotný má v prvním patře prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou s velkým oknem, dále je v prvním patře ložnice a koupelna s vanou. Druhé patro nabízí dvě prostorné ložnice a koupelnu. V případě zájmu je možné dům rozšířit. Na zahradě je garáž, kůlna a místo pro vybudování posezení a krbu.

Doporučujeme jako velmi pěkné bydlení s výbornou dostupností v krásné lokalitě. Pro více informací volejte makléřku Ivetu Březinovou.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, 10min metro
50.146687
14.446754
U rybníčka, Praha 8 - Dolní Chabry, Czech Republic
Cena
7 400 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je kompletní vč. servisu RK
ID nabídky20391
AdresaU rybníčka, Praha 8 - Dolní Chabry
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku237 m²
Garážano (Ano , 1 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter