Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní

Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní Velice pěkné reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha 8 - Karlín, ulice Pobřežní

Pěkné kancelářské prostory v Karlíně, Praha 8. Nacházejí se ve 2. patře cihlové budovy. Jedná se o 4 samostatné kanceláře o celkové výměře 112 m2. Kanceláře jsou odděleny chotbou. Společná kuchyňka a sociální zázemí. Není zařízeno. Na podlahách koberce a dlažba. Jedná se o dobrou lokalitu v blízkosti centra. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram je jen pár kroků od domu. Vynikající místo pro umístění Vašich kanceláří.

50.092027
14.438685
Pobřežní, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
28 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 8500 Kč
ID nabídky20390
AdresaPobřežní, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha112 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter