Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m²

Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2 Luxusní byt k pronájmu, Praha, Staré Město, ulice U obecního dvora, garsoniéra, 50m2

Luxusní byt v 2. patře na Starém městě v ulici U obecního dvora. Byt je po celkové rekonstrukci (2008) a nachází se v historickém domě. V elegantní kuchyni jsou kvalitní spotřebiče. Byt je částečně zařízený starožitným nábytkem. Jedná se o garsonéru s věží zdobené freskou. Z věže je výhled na Týnský chrám a Staroměstské náměstí, na náměstíčko na Kozí a do krásné soukromé zahrady, která je pouze pro obyvatele domu. V bytě a koupelně jsou ručně malované španělské dlaždičky. Dům se nachází v atraktivní lokalitě v centru Prahy. Výborná občanská vybavenost- restaurace, obchody, divadla, památky. Skvělé dopravní spojení do všech částí města- tramvaje, metro.

50.090814
14.422770
U obecního dvora, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky20294
AdresaU obecního dvora, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha50 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter