Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m²

Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2 Praha, krásné kancelářské prostory k pronájmu v činžovním domě na Smíchově - 170 m2

Nebytové prostory na Smíchově se nachází v činžovním důmě v Tomáškově ulici. Jedná se o dvě kanceláře a stylově upravený suterén. Možno pronajmout zvlášť kanceláře v přízemí(49,5m²) a zvlášť nebytový prostor v suterénu. Zaveden telefon, televize a je provedena příprava na satelit, kabelovou televizi a počítačovou síť. Podzemní podlaží tvoří sklepní prostory, které prodělaly náročnou a velmi zdařilou rekonstrukci, a to včetně perfektní izolace, na kterou byly použity izolační materiály a postupy německé firmy Schonburg. Díky tomu jsou tyto prostory naprosto suché. Celý prostor je též náležitě odvětrán a dále je zde nainstalována vzduchotechnika. Suterénní nebytový prostor má celkovou plochu 120,6 m2. Z celého prostoru vedou 2 schodiště, přičemž hlavní schodiště vede přes vstupní halu, která může být využita jako recepce. Dále je zde hlavní velká místnost 61,5 m2. Kromě hlavního prostoru a chodeb 10,9m², kde je možno ihned zřídit např. menší bar či kuchyňský kout, jsou zde dále 2× WC (5,2m²) a oddělený kout 1,2m2 pro úklid. Dále je zde též technická místnost 7,7 m2, v které je umístěna vzduchotechnická jednotka a plynový kotel. K těmto prostorům v suterénu náleží též kancelářské prostory v přízemí. Skládají se ze vstupní chodby 2,7m², dále dvou prostorných místností – 18,5 a 25m², koupelny 2m² a WC 1,3m². Veškeré dlažby a obklady jsou z velmi kvalitních materiálů. Podlahy ve vstupním a hlavním prostoru jsou doplněny obrazci ze žuly. V celém prostoru jsou klenuté stropy tvořené vyspárovanými cihlami.

50.072078
14.395673
Tomáškova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 1.500,- Kč + energie
ID nabídky20285
AdresaTomáškova, Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter