Tato nemovitost není dostupná

Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem,

Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem, Praha atypický apartmán Hostivař, 6+kk , terasa, mezonet s půlkruhovým půdorysem,

Atypický mezonet s půlkruhovým půdorysem, terasou a 3 balkony – nádherné výhledy, dostatek soukromí v širším centru města.

200m² podlahová plocha + 33m² terasy. 5 ložnic, 3 koupleny a samostatné WC s nadstandardní dlažbou a obklady s italským designem. Hlavní koupelna navíc obsahuje i žebříčkový radiátor, rohovou vanu a dvě umyvadla. podlahové vytápění. Vstup na terasu ze všech ložnic i koupelny. Dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech. Nejmodernější datové rozvody z optických vláken pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální kabelovou televizi. Zabezpečovací zařízení s napojením na pult centralizované ochrany Celoplošné pancéřované bezpečnostní vstupní dveře se sedmi aktivními jistícími body Videotelefon a další nadstandardní prvky.

Cena obsahuje 2 parkovací stání a sklep a kuchyňskou linku Užasný výhled, dostatek soukromí v širším centru Prahy v blízkosti přírodní památky Meandry Botiče Výborná dostupnost a občanská vybavenost – Nákupní centrum PARK Hostivař, zakládní a mateřská škola. Více v půdorysu.

Telekomunikace

telefon
50.052915
14.512978
Mattioliho, Praha 10 - Hostivař, Czech Republic
Cena
12 281 692 Kč
celková cena
Poplatkyvč.DPH
ID nabídky20192
AdresaMattioliho, Praha 10 - Hostivař
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro8. patro
Počet pater10
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Helena Pavlová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter