Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání

Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání Praha, luxusní zařízený mezonet k pronájmu, Košíře, ulice Zahradníčkova, 2 garážová stání

Nádherný světlý a prostorný mezonet 4+kk o velikosti 126 m2 se nachází v pátém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Zahradníčkova. Moderně zařízený byt sestává z kompletně vybavené kuchyňské linky, obývacího pokoje a 3 ložnic v patře. Jsou zde dvě koupelny (vana a masážní sprchový kout), 3 toalety. K dispozici UPC, satelit, sklep (6 m2) a terasa. Jako podlahová krytina jsou zde koberce, dlažba a plovoucí podlaha. K bytu náleží také dvě garážová stání, která je nutno pronajmout spolu s bytem za měsíční poplatek 5,000 Kč. Byt se nachází v klidné lokalitě se spoustou zeleně. Skvělá dopravní dostupnost do centra města, tramvajová zastávka je pár minut od domu. Na stanici metra Anděl 6 minut. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti bytu je mnoho parků, kam je možno vyrazit za relaxací. Na Andělu je velké nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov.

Vytápění

ústřední topení ústřední topení
50.068910
14.351072
Zahradníčkova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5,000 + 5,000 2 gar. stání (podmínkou)
ID nabídky20144
AdresaZahradníčkova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha126 m²
Terasaano
Garážano (gar. stání za 5,000 měs. (podmínkou), 2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter