Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání.

Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání. Prodej rodinného domu 4+1 v Hořovičkách, bydlení i podnikání.

Nabízíme prodej rodinného vesnického domu 4+1 v obci Hořovičky, o rozloze 141m² užitné plochy. K domu náleží stodola a rozlehlé pozemky, vhodné pro zemědělské účely. V domě jsou dřevotřískové nové podlahy, nově vymalováno, nové měděné potrubí, elektřina, voda, vše zrenovované. V blízkosti domu se nachází lékař, hospoda, obchod. Dostupnost MHD Praha.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Hořovičky, Hořovičky (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 800 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK a právních služeb)
ID nabídky20107
AdresaHořovičky, Hořovičky (Okres Rakovník)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha141 m²
Plocha pozemku5 979 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter