Tato nemovitost není dostupná

Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě.

Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě. Nadstadardně zařízený byt 2kk na prodej v novostavbě.

Velmi ojedinělá nabídka nadstandardně zařízeného bytu v novostavbě – Nová Harfa. Byt byl zařízen a upraven ve spolupráci s bytovým architektem a také je to znát. Celková plocha je 94m² všetně dvou zimních zahrad po 10m². Použity byli velmi kvalitní materiály a výrobky. V ceně bytu je: klimatizace v obou místnostech, velmi kvalitní a vkusná kuchyňská linka s kameninovým dřezem s doživotní zárukou, myčka nádobí, nerezová lednice a mikrovlnka, 2× bar plus 4 barové stoličky, okna jsou ošetřena termoizolační folií díky které není z poměrně rušné ulice vůbec nic slyšet (dále zamezuje tříštění a je neprůhledná z venkovní strany, z vnitřní strany však není vůbec vidět), vstupní dveře jsou bezpečnostní s polstrováním (tzv. trezorové, ukotveny v 8 bodech po obvodu), plovoucí podlahy, vestavěné skříně a 2 šatny s posuvnými dveřmi a čistička vzduchu. Po dohodě je možné v bytě zanechat i značková světla, kterých je v bytě opravdu mnoho, plazmové televizory (v každé místnosti), speciální závěsy, které nepropouští světlo, případně i nábytek. V obou místnostech je vstup do lodžie, obě jsou proskleny a zařízeny jako zimní zahrada. Další výhodou je i doživotní sleva 50% na odběr elektrické energie. Dobrá dostupnost do centra města tram č 3,8. Také příroda je na dosah, údolí Rokytky je velmi vhodným místem pro sport i relaxaci.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.103164
14.511453
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
3 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky20090
AdresaPoděbradská, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha0 m²
Balkónne
Lodžieano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter