Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování

Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování Luxusní nezařízený byt k pronájmu, Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží, balkon, parkování

Dovolujeme si Vám představit jeden z nejkrásnějších domů v Praze – Residential Palace Vltava. Je postaven v secesním stylu a je situován na břehu Vltavy. Z domu je nádherný výhled nejen na Vltavu, ale i na Národní divadlo či ostrov Žofín. V 2. patře (s výtahem) se nachází luxusní, nezařízený byt 2+1 s balkónem. K dispozici je koupelna s vanou – jacuzzi- i sprchovým koutem. Kuchyň je kompletně zařízená všemi elektrickými spotřebiči – lednice, mrazák, sklokeramická deska a myčka, pračka i sušička jsou taktéž k dispozici. Video – kamera (vchod, parking), videotelefon, telefon, interní telefon, TV + SAT – v nabídce jsou anglické, francouzské, německé i české programy. V domě je i bazén se Středomořskou atmosférou, sauna, fitness, solárium, massage a Club Bar. Recepce s 24 hod. službou, pokojová služba zajišťující snídaně, anglické i německé týdeníky zdarma, úklidová služba včetně praní a žehlení. Luxusní bydlení v centru Prahy.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.076423
14.408398
Janáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
17 300 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 7,500 Kč
ID nabídky20083
AdresaJanáčkovo nábř., Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha85 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter