Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Smíchov, ulice Pod klamovkou

Krásné světlé kanceláře se nacházejí v šestém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Pod klamovkou. Celková plocha činí 79 m2, prostory sestávají ze dvou místností. Je zde kuchyňka a dvě toalety. Klimatizace, PC sítě, telefon. Místnosti jsou neprůchozí a jsou nezařízené. Na podlahách je dlažba a lino. Díky střešním oknům je zde dostatek denního světla. Možnost pronájmu dvou garážových stání, každé za 2,500 Kč měsíčně. Skvělá lokalita s výbornou dostupností.

Telekomunikace

telefon
50.069425
14.375946
Pod Klamovkou, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5,300 Kč + elektřina
ID nabídky20056
AdresaPod Klamovkou, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater1
Užitná plocha79 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter