Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m²

Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2 Praha, luxusní rodinný dům k pronájmu, Braník, ulice U nás, balkon, zahrada, garáž, 330 m2

Luxusní RD se zahradou (polovina dvoudomu), třípatrový, lze i pro firmu. V každé polovině je v přízemí garáž pro 2 automobily, prádelna a koupelna se saunou. V prvním patře obývák s krbem a ložnici, kuchyň s jídelnou a vstup na terasu a zahradu. O patro výše najdete další ložnice s balkóny a jednu velkou koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem a toaletou a menší koupelnu s vanou a toaletou. V posledním patře je postel se skříní a stropní okno prosvětlující celou místnost, vstup na malou terasu. Za domem je veliká zahrada, kterou v případě pronájmu jen jedné poloviny domu lze rozdělit. V celém domu jsou na podlahách plovoucí podlahy – olše. Parkovat lze i před domem. Dopravu MHD zajišťují autobusy cca 100m od domu. Bus jede na metro C – Kačerov. Občanská vybavenost dobrá.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.021769
14.425766
U nás, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ ppl.5000
ID nabídky20051
AdresaU nás, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku585 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1x, 2 stání)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter