Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m²

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2 Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Vršovice, Dónská ulice, 57 m2

Reprezentativní prostory vhodné pro kancelářské či obchodní účely v nebytových prostorech na rozhraní Vršovic a Vinohrad o celkové výměře 57 m2 (4 kanceláře), pod uzamčením. Kanceláře mají své sociální zázemí a kuchyňku. K dispozici je výtah i schodiště. Vstup je řešen společnou halou, ve které je umístěna noční recepce s dohledem bezpečnostní služby. K dispozici jsou garážová stání přímo v objektu. Výborná dopravní dostupnost.

Voda

jiný zdroj vody
50.070612
14.447246
Donská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
11 970 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4,865 Kč + DPH
ID nabídky20049
AdresaDonská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha57 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter