Tato nemovitost není dostupná

Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře

Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře Praha, řadový RD k prodeji, garáž, zahrada, klidná lokalita, Praha 5 - Košíře

Nabízíme k prodeji velmi hezký řadový dům v Košířích. Dům má tři podlaží, užitná plocha je 261 m2, plocha pozemku je 298 m2. V domě najdete velký obývací pokoj, samostatnou kuchyni se vstupem na zahradu, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovnu a 2 koupelny s rohovou vanou. Dále je k dispozici garáž pro 2 auta a parkování pro jedno auto před domem. Vytápění vlastním plynovým kotlem, v koupelnách je podlahové topení. V domě je příprava na krb, alarm, bezpečnostní skla a mříže. Dům se nachází v příjemné a klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení kombinovaný kotel

Voda

jiný zdroj vody
50.062713
14.381704
Urbanova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
13 153 000 Kč
celková cena
ID nabídky20009
AdresaUrbanova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku298 m²
Terasaano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter