Tato nemovitost není dostupná

Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m²

Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2 Nádherné kancelářské prostory k pronájmu, Praha, Dejvice, Evropská, vila, 400 m2

Pronájem krásných kancelářských prostor v třípodlažní vile v ulici Evropská. V přízemí jsou 2 kanceláře, koupelna, toaleta a kuchyňka. V první patře jsou 3 kanceláře, 2 toalety a kuchyňka. Ve druhém patře je 6 kanceláří, velká chodba jako recepce, kuchyňka a toaleta. V domě je klimatizace, alarm, telefon, internet, TV přípojka, balkon, terasa. Možnost využití velké zahrady s krbem a sezením pod stromy je v ceně nájmu. Mramorové podlahy a koberce. V ceně nájmu jsou 4 parkovací místa. Možnost využití školicí místnosti včetně vybavení. Při stěhování bude vymalováno a budou položeny nové koberce. Výborná dopravní dostupnost.

Telekomunikace

telefon
50.098543
14.370080
Evropská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
132 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19995
AdresaEvropská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater3
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter