Tato nemovitost není dostupná

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích

Nabízíme nově zrekonstruovaný byt 3+1 ve Zdicích nedaleko Berouna. Byt má plovoucí podlahy, nová plastová okna se žaluziemi a před okeními bezpečnostními roletami. Strop dostal nové polystyrénové desky a lodžie je nově zasklená. Byt nabízí vodu, elektřinu a samozřejmě i plyn. Vytápění je plynové ustřední s centrálním kotlem jenom pro tento dům. Byt zůstává plně vybavený krom postelí, v bytě je možnost připojení na internet přes Wi-Fi a Tv signal je vyřešen Kabelovkou. Byt je ve zvýšeném přízemí což vůbec nemusí být na škodu, protože hned vedle domu je dětské hřiště což umožňuje skvělý dohled na děti. Nemluvě o grilování hned pod okny bytu. K bytu se dá využít i sklep a komora na chodbě. Dům je kompletně zateplen a má nové vchodové dveře. Lokalita tohoto domu je na velice lukrativním místě, protože za tímto domem už nejsou žádné další stavby, což znamená, že v okolí domu je velký klid a příjemná atmosféra. Ve Zdicích je standartní občanská vybavenost a nebo je možnost dojezdu do Berouna a Prahy po dálnici D5. Pro více informací o tomto bytu nás neváhejte kontaktovat.

Občanská vybavenost

dopravní spojení cca. 5 min chůze

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody obecní
49.916204
13.974870
Velizská, Zdice, Czech Republic
Cena
1 795 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena vč.provize Rk)
ID nabídky19990
AdresaVelizská, Zdice
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha60 m²
Lodžieano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter