Tato nemovitost není dostupná

Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m²

Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2 Luxusní obchodní prostory k pronájmu, Praha, Josefov, Žatecká ulice, 87 m2

Luxusní nebytové prostory se nacházejí v přízemí cihlové budovy přímo v centru Prahy – Žatecká ulice. Prostor je zkolaudovaný jako nepotravinářská prodejna a provozovna masáží. Je zde prodejna: prodejní plocha, sociální zařízení (sprchový kout) a sklad. Dále provozovna masáží: 2 masážní místnosti, hala, toaleta, kuchyňka a vestavěné mezipatro, kde je skladový prostor a zimní zahrada. Celková plocha prostor činí 87 m2. Skvělá lokalita, výborná dopravní dostupnost.

50.088359
14.417844
Žatecká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3,500 Kč
ID nabídky19979
AdresaŽatecká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha87 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter