Tato nemovitost není dostupná

Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný

Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný Vyjímečný byt k pronájmu, Praha - Vinohrady, Londýnská ulice, zařízený, prostorný

Zcela vyjímečný apartmán 2+1 o rozloze 80,5 m2 je situován v 5. patře cihlového domu s výtahem v Londýnské ulici na Praze 2 – Vinohrady. Stylový a prostorný zařízený apartmán se vším co každodedně potřebujete, včetně vysokorychlostního internetu. Budete se nacházet přímo v centru hlavního města a přitom bez problémů s parkováním. Tento apartmán je ovšem i skvělý výchozí bod do všech koutů Prahy i bez auta díky své poloze nedaleko od metra náměstí míru. Výborná občanská vybavenost a dostupnost ovšem není jediné co vás v této atraktivní lokalitě čeká, samozřejmostí je velká škála restaurací a vináren, nebo jiných kulturních vyžití (např. Malé Vinohradské divadlo) přímo nedaleko domu.

Telekomunikace

telefon
50.071962
14.435212
Londýnská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca. 2000,-
ID nabídky19954
AdresaLondýnská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha80,50 m²
Garážano (možno pronajmutí v legerově, 1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter