Tato nemovitost není dostupná

Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice

Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice Vzdušný a nádherný byt k pronájmu, 3+kk, Praha, Vinohrady, Chodská ulice

Díky vysokým stropům, velkým oknům a nábytku ze světlého dřeva je byt velice slunný. Byt je vybaven moderním nábytkem včetně krásné kuchyně, rovněž plně zařízené. Tiché bydlení. Náměstí Míru 10 minut pěšky nebo jednu stanici tramvají. Lokalita Vinohrad navíc nabízí neuvěřitelnou spoustu druhů občanské vybavenosti – restaurace, kluby, hospůdky, divadla, obchody, atp. Rovněž dostupnost do všech částí města je dobrá.

Telekomunikace

telefon
50.073716
14.445710
Chodská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
ID nabídky19953
AdresaChodská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha87,20 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter