Tato nemovitost již byla pronajata

Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování

Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování Krásný slunný byt k pronájmu, Praha, Petřiny, ulice Na Okraji, ostraha, možnost parkování

Krásný a velmi prostorný byt 3+1, 120m². V kuchyni je kuchyňská linka se spotřebiči – lednice, sporák, trouba (spotřebiče zn. Küppersbusch a Miele), jsou zde dvě koupelny (pračka, rohová vana, sprchový kout). Pokoje jsou neprůchozí a veliké – možno bohatě zařídit. K dispozici je také balkon s výbornou využitelností a velký sklep, dále je v bytě úklidová komora. V areálu je 24hod. ostraha! Dům se nachází v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky – dobrá dostupnost do centra (15 – 20 minut). V blízkosti jsou obchody, školy, bankomaty, restaurace, bary – což zaručuje veškerou občanskou vybavenost. Jedná se o krásný byt i prostředí – veliké množství zeleně – obora Hvězda, park Šárka, vodní nádrž Džbán,..

Telekomunikace

telefon
50.089750
14.342854
Na okraji, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky 4.900,- + plus elektřina cca 1.600,- CZK
ID nabídky19945
AdresaNa okraji, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha131 m²
Balkónano
Garážano (možno pronajmount za 1.600,- czk, 1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter