Tato nemovitost již byla pronajata

Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m², v centru Plzně

Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk, 90 m2, v centru Plzně

Pronájem nově zrekonstruovaného a prostorného bytu 3+kk o rozloze 90 m2 v samotném centru města Plzně. V okolí je tak k dispozici značně široká síť obchodů a služeb spolu s dopravním spojením. Ve slunném bytě jsou umístěna nová plastová eurookna, podlahy jsou z části dlažděné a také se zátěžovými koberci. Byt má dva průchozí pokoje – prostorný obývací pokoj a ložnici. V kuchyni je k dispozici kuchyňská linka s ledničkou. V koupelně se nachází vana a WC. Před vchodem do bytu jsou umístěna měřidla vlastních energií. Byt je svým dispozičním řešením a umístěním velmi vhodný jak ke komerčním, tak k nekomerčním účelům. Fotky jsou ilustrační, pořízené z podobného bytu v tomtéž domě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.745453
13.377419
Bezručova, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky19905
AdresaBezručova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter