Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m².

Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2. Praha, luxusní byt k pronájmu, Mánesova ulice, Vinohrady, podzemní garáž, 3+kk, 119 m2.

Byt je situován v 2. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní části Vinohrad. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, jejímž výsledkem je luxusní standard tohoto bytového domu, kdy bylo architektonicky skloubeno restaurování původních historických prvků domu s nadstandardním technologickým vybavením. V domě se nachází nádherná pozlacená štuková výzdoba, restaurované fládrované vstupní dveře do bytů a dále repliky historicky cenných mosazných svítidel společných prostor domu. K vybavení domu patří osobní výtah, výtah pro automobily, elektronický zabezpečovací systém, kamerový systém, elektronický protipožární systém v garážích, rozvod vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu. V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou. V případě zájmu o parkování cena za pronájem 1 garážového stání činí částku 3000,– Kč plus 500,– Kč záloha na služby zajišťující provoz garáží. Byt je nabízen zařízený kuchyňskou linkou vybavenou sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, lednicí a mrazničkou. Vytápění je zajištěno plynovým etážovým kotlem v každém bytě. Stanice metra A Náměstí Míru je nedaleko.

Vytápění

ústřední topení
50.078260
14.438793
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ záloha na služby 5000,- + el. bezp. systém 500,- + internet 600,-
ID nabídky19845
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha119 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (garážové stání - 3000,- + 500,- služby)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter