Tato nemovitost není dostupná

Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník

Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník Krásná samostatně stojící vila s vnitřním bazénem, balkonem a garáží pro 2 auta, Praha 4- Bráník

Luxusní ve svahu samostatně stojící třípodlažní vila, která byla postavena v roce 1998. Vila se nachází v ulici Vlnitá, Praha 4– Braník a má celkovou rozlohu 695 m2. Je zde celkem 13 místností, 2 kuchyně, 3 koupelny a 7 toalet. Je zde terasa o celkové rozloze cca 50 m2, odkud je nádherný výhled na celou Prahu a balkon. K dispozici vnitřní bazén s protiproudem. Prostorná garáž pro 2 auta s vyhřívanou příjezdovou cestou. Bezpečnostní systém s možností napojení na pult centrální ochrany. Je zde satelit, možnost připojení k internetu. Plynové vytápění, plovoucí podlahy, dlažba. Kousek od domu je zastávka autobusu, stanice metra Budějovická linky C vzdálena pouze 5 minut autobusem. Spousta zeleně okolo, veškerá občanská vybavenost.

50.036399
14.416889
Vlnitá, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
38 900 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně právního servisu
ID nabídky19832
AdresaVlnitá, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha695 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vančura

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter