Tato nemovitost není dostupná

Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m²

Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2 Variabilní kancelářské prostory k pronájmu s lukrativní polohou na Starém Městě, 217m2

Nabízíme k pronájmu pěkné kancelářské prostory v lukrativní lokalitě Starého Města. Prostory o celkové výměře 217m² se nachází ve 2. patře budovy s výtahem. Pronajímatel poskytne nájemci za každý rok trvání nájemní smlouvy 1,5 měsíce nájmu zdarma. Období nájmu zdarma bude aplikováno v prvních měsících trvání nájemní smlouvy. V kancelářích jsou zátěžové koberce, vytápění, ventilace, poplašné požární zařízeni, příprava pro PC sítě (rozvody PC a telefonní sítě si nájemce zajišťuje sám). Změny dispozičního řešení po dohodě s pronajímatelem, na náklady nájemce. Možnost umístění firemního loga u vchodu do budovy, v recepci a v patře pronájmu na náklady nájemce a po dohodě s pronajímatelem. Majitel poskytne detailní požadavky pro umístění a velikost loga. V objektu nelze pronajmout plochy společnostem provozujícím banky, pojišťovny, hypoteční banky, finanční poradenství a podobně. Lokalita objektu poskytuje skvělou občanskou vybavenost a dopravní podmínky, budova se nachází přímo u stanice metra Můstek.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro. tram

Telekomunikace

telefon
50.083770
14.420979
Perlová, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
83 916 Kč
za měsíc
Poplatkyobchodní prostory 14,50 euro/měs., kanceláře 15 euro/měs.
ID nabídky19755
AdresaPerlová, Praha 1 - Staré Město
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha217 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter