Tato nemovitost není dostupná

Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov

Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov Romantický rodinný dům v obci Nový Jáchymov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Novém Jáchymově o rozloze 6+kk. V prvním patře jsou tři ložnice a jeden pokoj (ateliér s koupelnou, WC), v mezipatře je další ložnice. Celé přízemí je propojené – otevřený prostor (kuchyň, obývací pokoj). Dále jsou zde k mání další 3 místnosti sloužící jako suterén domu a sauna. Vytápění je elektrickým kotlem a krbem s teplovzdušnými rozvody. Pokud je tedy zima, není zapotřebí i elektriky, celý dům krásně vytopí krb. Romantické prostředí plné krásné přírody okolních lesů a rybníčku, který je možno využívat ke koupání v letních měsících. Je zde možnost využítí i sportovního a to blízkého tenisového kurtu, fotbalového hřiště a pohádkových procházkách po lesních cestách. Pozemek má rozlohu 536m², užitná plocha činí 300m². Dům je cihlový, je podsklepený, inženýrské sítě – plyn na pozemku, ale není připojen a vodovod, žumpa. U domu je k dispozici i garáž pro jedno auto. Dům se nachází ve výborné části vesnice kde je k dispozici obchod, škola, školka a tři vesnické hospody.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení + krb s teplovzdušnými rozvody

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Nový Jáchymov, Nový Jáchymov (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
3 800 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky19739
AdresaNový Jáchymov, Nový Jáchymov (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku536 m²
Garážano (pro jedno auto)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter