Tato nemovitost není dostupná

Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m², centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice

Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice Pěkné obchodní prostory k pronájmu, 40 m2, centrum, Praha, Nové Město, Soukenická ulice

Velmi pěkné nebytové prostory vhodné jako obchod o rozloze 40 m2 v ulici Soukenická, Praha 1– Nové Město. Prostory se nacházejí v přízemí cihlového domu. K dispozici toaleta, připojení internetu a telefonu. Jako topění je zde elektrický přímotop. Velmi dobrá dopravní dostupnost- kousek od domu je jak zastávka tramvaje tak i autobusu. Lukrativní lokalita v centru hlavního města Prahy. Vhodné umístění k rozjezdu vašeho podnikatelské­ho plánu.

Telekomunikace

telefon
50.090709
14.428711
Soukenická, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19736
AdresaSoukenická, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha40 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter