Tato nemovitost není dostupná

Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město

Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město Nebytové kancelářsé prostory k pronájmu, - Palackého ulice, Praha 1, Nové Město

Reprezentační historická budova (barokní Palliardiho palác) v centru Prahy. Přízemí dvou na sebe navazujících objektů s proskleným koridorem zaručuje naprostý klid a výzhled do zeleného nádvoří. Nebytové prostory mají přímý vstup z ulice Palackého a zárověň zadní vstup přes průjezd a nádvoří. Nabízí se možnost vjezdu aut do průjezdu domu, eventuelně parkování dvou vozů v průjezdu. Vnitřní prostory jsou částečně vybaveny zabudovaným nábytkem. Technické vybavení prostorů zahrnuje klimatizaci ve všech kancelářích, rozvody elektřiny, vody, topení podlahové s vlastní plynovou kotelnou, zabezpečení EZS, telefonní ústřednu Phillips se 4 linkami, 2 linky ISDN2, strukt. kabeláž, trezory. V cene veskere sluzby krome energii a 2–3 parkovaci mista ve dvore. K těmto prostorám je možné v případě zájmu o větší prezentaci do ulice pronajmout i obchod s výlohami vlevo od centrálního vchodu do domu o velikost 24+10m².

50.081207
14.423392
Palackého, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+pouze energie, sluzby v cene
ID nabídky19699
AdresaPalackého, Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha321 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter