Tato nemovitost již byla pronajata

Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m²

Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2 Elegantní byt k pronájmu, Praha, Hloubětín, ulice K náhonu, terasa, zahrada, 2+kk, 56m2

Elegantní byt v rodinném domě v Hloubětíně v ulici K náhonu. Byt je prostorný, světlý a zařízený moderním nábytkem. V kuchyni jsou kvalitní spotřebiče- lednice s mrazničkou, elektrický sporák, sklokeramická deska. V útulné koupelně je vana. Z terasy je pěkný výhled do okolí. K dispozici je krásná zahrada. garážové stání je nutno pronajmout spolu s bytem za 1000kč/ měsíc. Dům se nachází v klidné lokalitě a je obklopen zelení. Výborné dopravní spojení- tramvajové a autobusové linky. Skvělá občanská vybavenost- pošta, plavecký a sportovní areál. Příjemnou procházku lze spojit s návštěvou Hloubětínského zámku či kostelu Svatého Jiří.

50.103635
14.529456
K náhonu, Praha 9 - Hloubětín, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000+ garáž 1000 (nutno pronajmout)
ID nabídky19653
AdresaK náhonu, Praha 9 - Hloubětín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha56 m²
Terasaano
Garážano (nutno pronajmout 1000,-)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter