Tato nemovitost není dostupná

Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání.

Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání. Rodinný dům s velkým pozemkem na prodej. Bydlení a (nebo) podnikání.

Nabídka prostorného rodinného domu velmi blízko Prahy (Zličín 15km). Dům je v velmi dobrém stavu, vnitřní prostory jsou však ve starém stylu. Dům je dvougenerační, dvě bytové jednotky 3+1 v prvním patře velká terasa. Dům je vytápěn kombinovaně, jak kotlem na tuhá paliva tak kotlem plynovým. Voda je z vlastní studně, ale přípojka na obecní vodovod je již připravena. Kanalizace je řešena žumpou. K domu náleží velký pozemek, více než 3000metrů. Většina pozemku leží za domem a je zde několik budov, 2 garáže, dílna která může také sloužit jako garáž a dále skladové prostory, které je možno buď využít nebo snadno odstranit neboť nejsou zděné. Na konci zahrady je malý ovocný sad. Vedle domu je krásná zahrádka plná okrasných dřevin. V obci jsou dvě restaurace, obchod, školka. Praha je velmi dobře dostupná. Další občanská vybavenost je také v obci Vysoký Újezd, kde je také golfové hřiště a jízdárna. Lokalita je okraj krásné krajiny Karlštejna a údolí Berounky. CENA K JEDNÁNÍ!!!

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení centrální

Voda

jiný zdroj vody studna
Mezouň, Mezouň (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
6 989 000 Kč
celková cena
ID nabídky19640
AdresaMezouň, Mezouň (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku3 000 m²
Terasaano
Garážano (3, 3 stání)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Marcela Hejlková

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter