Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada

Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada Praha, krásný nezařízený RD k pronájmu, Suchdol, Staročeská ulice, 6+1, terasa, zahrada

Krásný samostatný rodinný dům se zahradou 300 m2 a terasou. Luxusní a reprezentativní nezařízený dům v klidné ulici, terasa, dvougaráž. Kuchyně vybavená lednicí s mrazákem, sporákem, myčkou nádobí a drtičem odpadků. Parkety a dřevěné schodiště, zabezpečovací zařízení. Dům má dvě koupelny a tři toalety, pračku. V domě je dvougaráž, další parkovací místa jsou na pozemku. Výborná dostupnost, jen několik málo minut na autobusovou zastávku směr metro Dejvická. Skvělá občaská vybavenost. Velice klidné bydlení.

Vytápění

ústřední topení
50.140993
14.384582
Staročeská, Praha 6 - Suchdol, Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19631
AdresaStaročeská, Praha 6 - Suchdol
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter