Tato nemovitost není dostupná

Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m², terasa s výhledem, Praha 8, Libeň

Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň Jedinečný podkrovní duplex 2+KK, 89 m2, terasa s výhledem, Praha 8, Libeň

Jedná se o mezonetový byt ve vysokém standardu, kde ve spodním patře jsou situovány noční místnosti a ve vrchním denní. Byt je o velikosti 79 m? a terasy o výměře 10 m?. Ve spodním patře je koupelna s vanou společně s WC. Schodiště je celodřevěné samonosné v provedení buk, podlahy v 6 NP laminátové, v 7 NP dřevěné v provedení teak. Dveře dýhované s obložkou v provedení teak, v 6 NP bělený dub. Okna dřevěná EURO s protihlukovým zasklením 42 dB, střešní okna ROTO. Vytápění a ohřev vody samostatným kondenzačním kotlem Junkers. Půdní vestavba je provedena na cihlovém bytovém domě o 5 patrech se třemi vstupy, z nichž jedním je přístup do bytů umožněn novým výtahem. Celý dům prošel celkovou rekonstrukcí, novými rozvody elektroinstalací, plynu, odpadů i vodovodu, v celém domě jsou vyměněny okna, z dvorní části domu nová fasáda a z uliční části fasáda zateplená. S půdní vestavbou dostal dům novou střechu, oplechování, hromosvod, digitální anténu, bezpečnostní vstupní dveře i nové protipožární opatření. Tímto celý bytový dům nepotřebuje na dlouhá léta žádné opravy a investice. Samotná vestavba a byty jsou postaveny jako samonosná ocelová konstrukce na nosných zdech domu, je kompletně postavená z nových, moderních stavebních materiálů a ve výstavbě jsme kladli velká důraz na vysoký tepelný a zvukový standard a nízkoenergetickou náročnost. Dům se nachází v klidné lokalitě městské části Prahy 8 Libeň v blízkosti potoku Rokytka a přilehlého parku. Občanská vybavenost dané lokality je výborná, v dosahu do 500 m se nachází supermarket Albert a Kaufland, zastávka tramvaje i stanice metra Palmovka. V blízkém okolí je možnost širokého sportovního i kulturního vyžití, napojení na cyklostezky, O2 Aréna je vzdálena 1 km. Autem je dostupnost centra Prahy do 10 minut.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.110265
14.475282
Na Rokytce, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
4 699 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a právních služeb
ID nabídky19622
AdresaNa Rokytce, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater7
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter