Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory

Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory Prodej bytu 2+1, Plzeň - Bory

Prodej bytu 2+1, Plzeň, Jižní Předměstí. Předmětem prodeje je bytová jednotka o rozloze 56 m2. Nachází se v cihlovém bytovém domě v ulici Bolzanova ve třetím poschodí. byt je velmi dobrém stavu. V nejbližší době je plánována výměna plastových oken. Na domě byla před 8 lety měněna střecha. Bytový dům je z roku 1956. let. V bytě je ložnice, která je neprůchozí, obývací pokoj, jenž je průchozí a kuchyň. Na chodbě je dlažba, v ostatních místnostech je lino a koberce. WC je zděné a koupelna zvlášť. K bytu náleží dva sklepy. Do bytu je zavedena telefonní přípojka , kabelová televize a internet. Parkování je možné ihned u domu. Výborná dopravní dostupnost . 5 min do centra Plzně. Výhled z oken je do vnitrobloku, jenž je zatravněn a je zde dětské hřiště a vzrostlé stromy. V bytě je možno ponechat jako součást prodeje zařízení, vše záleží na domluvě.

Telekomunikace

telefon
49.737666
13.368037
Bolzanova, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 690 000 Kč
celková cena
ID nabídky19553
AdresaBolzanova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater3
Užitná plocha56 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter