Tato nemovitost není dostupná

Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4

Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4 Novostavba rodinného domu 5+1 se zahradou, zahradním domkem a garáží v Modřanech, Praha 4

Samostatný rodinný dům v klidné, slepé ulici v Tylově čtvrti v Modřanech. Dispozičně 5+1, 180m² obytné plochy. V přízemí je prostorný obývák s kuch. koutem vybaveným vest. spotřebiči BOSCH, šatnou a první koupelnou. V patře jsou 2 pokoje, 2 ložnice, šatna a druhá koupelna s masážní rohovou vanou. Dům má dva balkony a prostor pro posezení ze zadní strany, je vybaven plynovým topením, krbem, satelitem a samozřejmě tel. rozvody. K dispozici je vytápěná garáž s dálkově ovládanými vraty a taktéž vstupní brána na pozemek je dálk. ovládaná. Prostorná zahrada se zahradním domkem. Pohodlné bydlení v dobře dostupné lokalitě. Možno dozařídit nábytkem..

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.009727
14.414614
Píšovická, Praha 4, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1950
AdresaPíšovická, Praha 4
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter