Tato nemovitost není dostupná

Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně

Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně Útulná, zařízená pizzérie se zaběhlou klientelou v centru Plzně

Nebytové prostory o celkové ploše 65 m2. Prostory se nacházejí ve skvělé a prestižní lokalitě v centru Plzně v blízkosti Americké třídy. V prostorách je zřízená funkční provozovna na výrobu pizzy (odstupné 200 000 Kč). Již zaběhlá klientela, frekventovaná lokalita. Výborná dopravní dostupnost. V případě rychlého jednání sleva. Součástí nabídky je veliká a z Americké třídy snadno viditelná osvětlená reklamní plocha. Nachází se zde rovněž parkovací stání pro zásobování. Pro výrobu pizzy je zde k dispozici zcela nová pec, v které lze upéct 8 malých a 6 velkých pizz spolu s lopatou, obracečkou a kartáčem. Dále je zde pult sloužící ke chlazení ingrediencí na pizzu. V hlavní místnosti se nachází vytrýna na ohřev pizzy. Vedlejší místnost představuje plochu o 10 m2. První místnost představuje úpravnu na maso a salámy. Je možné rovněž dodání dvou lednic. V druhé místnosti se nachází výrobna těsta, která je vybavena vysoce kvalitním míchacím strojem na těsto a dále krájení sýrů. Třetí místnost představuje sklad, který je možné rozšířit o výrobu gyrosu a těstovin. Ve čtvrté místnosti se nachází zázemí pro personál, WC a výlevka. K dispozici je dále PC, které je spojeno s tiskárnou k účtování. V ceně odstupného je zahrnuto rovněž auto značky Škoda Felicie. Majitel nabízí k přenechání původní a velice snadno zapamatovatelné telefonní číslo a rovněž možnost přenechání receptů na výrobu jednotlivých pizz.

Vnitřní Město, Plzeň (Okres Plzeň-město), Czech Republic
Cena
26 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby
ID nabídky19497
AdresaVnitřní Město, Plzeň (Okres Plzeň-město)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha65 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter