Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m², zahrada.

Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada. Praha, Jinonice, Karlštejnská ulice, stylový byt v rodinném domě k pronájmu, 2+1, 61 m2, zahrada.

Nádherné bydlení v krásně zařízeném bytě v Jinonicích. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu, má jednu průchozí místnost a je zde kompletně vybavená kuchyňská linka. V koupelně je sprchový kout a pračka. Všechny místnosti jsou vybavené luxusním nábytkem. Jako podlahová krytina je v bytě plovoucí podlaha. K dispozici telefon, plynové vytápění. Bydlení je v klidné lokalitě, v okolí je mnoho zeleně. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy, zastávka autobusu je pár kroků od domu. Stanice metra Jinonice je vzdálena 5 minut. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.055001
14.363159
Karlštejnská, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3,500 Kč
ID nabídky19353
AdresaKarlštejnská, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha61 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter