Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem

Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem Praha, krásný byt k pronájmu, Malá Strana, ulice Mostecká, 2+1, s balkonem

Velmi pěkný útulný byt 2+1 s balkonem na Praze 1 – Malá Straně. Byt se nachází ve 4. patře cihlového domu s výtahem. Byt je zařízený. Kuchyň je vybavena všemi spotřebiči. V koupelně najdeme vanu, toaleta je umístěna zvlášť. Najdeme zde telefon, televizi a připojení k internetu. Na podlahách parkety a dlažba.Byt se nachází v krásné části Prahy s historickými budovami. V okolí najdeme spoustu parků a sadů. Jsou zde Letenské sady a rozlehlá zalesněná oblast okolo rozhledny Petřín. Skvělé spojení do centra. Tramvajová zastávka pár kroků od domu. Stanice metra Malostranská jednu zastavku tramvaje. Volný ihned.

50.087760
14.405122
Mostecká, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky3500,- popl.
ID nabídky19305
AdresaMostecká, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha60 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter